Wima MKS4C051005F00KSSD General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 10 µF ± 10% 40 V 63
HomeStore
Other details
Brand WIMA
Part Number MKS4C051005F00KSSD
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand WIMA
Part Number MKS4C051005F00KSSD
Part Number MKS4C051005F00KSSD
Wima MKS4C051005F00KSSD General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 10 µF ± 10% 40 V 63 | Tanotis