Vishay 489D105X0035B1VE3 489D105X0035B1VE3 Tantalum Capacitor Resin Coated 1 µF 35 V ± 20% Radial Leaded 2.5 mm
Other details
| Brand | VISHAY |
| Part Number | 489D105X0035B1VE3 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |