Panasonic EEHZA1V221P Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 220 µF ± 20% 35 V Radial Can - SMD 0.02 ohm
HomeStore
Other details
Brand PANASONIC
Part Number EEHZA1V221P
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Manufacturer Catalogue EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand PANASONIC
Part Number EEHZA1V221P
Part Number EEHZA1V221P
Panasonic EEHZA1V221P Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 220 µF ± 20% 35 V Radial Can - SMD 0.02 ohm | Tanotis