Panasonic ECQE2104KF General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 10% 150 V 250
HomeStore
Other details
Brand PANASONIC
Part Number ECQE2104KF
-71%
Other details
Brand PANASONIC
Part Number ECQE2104KF
Part Number ECQE2104KF
Panasonic ECQE2104KF General Purpose Film Capacitor Metallized PET Radial Box - 2 Pin 0.1 µF ± 10% 150 V 250 | Tanotis