PANASONIC 100SXE39M Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 39 µF, 100 V, 0.03 ohm, 1000 hours @ 125°C, ± 20%
Product details
Other details
| Brand | PANASONIC |
| Part Number | 100SXE39M |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |