Multicomp PRO MCPBSFC-1J473KA45 MCPBSFC-1J473KA45 General Purpose Film Capacitor Metallized PET Stacked Radial Box - 2 Pin 0.047 µF ± 10% 40 V
- Radial leaded metallised polyester film capacitors
- Multicomp Pro products are rated 4.6 out of 5 stars
- 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
- 96% of customers would recommend to a friend
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Part Number | MCPBSFC-1J473KA45 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
Other details
| Brand | MULTICOMP PRO |
| Quantity | Each |
Description