Epcos B32671L0472J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 4700 pF ± 5% 500 V 1 kV
Medical
Other details
| Brand | EPCOS |
| Part Number | B32671L0472J000 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |