Epcos B32621A6223J000 B32621A6223J000 General Purpose Film Capacitor Metallized PP Stacked Radial Box - 2 Pin 22000 pF ± 5% 400 V
HomeStore
Applications
Medical
Other details
Brand EPCOS
Part Number B32621A6223J000
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%