Vishay MBA02040C6800FC100 Through Hole Resistor 680 ohm MBA Series 400 mW ± 1% Axial Leaded 200 V
HomeStore
Other details
Brand VISHAY
Part Number MBA02040C6800FC100
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-69%
Other details
Brand VISHAY
Part Number MBA02040C6800FC100
Part Number MBA02040C6800FC100
Vishay MBA02040C6800FC100 Through Hole Resistor 680 ohm MBA Series 400 mW ± 1% Axial Leaded 200 V | Tanotis