Vishay Foil Resistors Y402535K7000T9R SMD Chip Resistor 35.7 Kohm ± 0.01% 500 mW 2010 [5025 Metric] Metal Precision
HomeStore
This is a Y402535K7000T9R SMD Chip Resistor , 35.7 kohm, ± 0.01%, 500 mW, 2010 [5025 Metric], Metal Foil, Precision product from VISHAY FOIL RESISTORS with the model number Y402535K7000T9R
Other details
Brand VISHAY FOIL RESISTORS
Part Number Y402535K7000T9R
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand VISHAY FOIL RESISTORS
Part Number Y402535K7000T9R
Description
Part Number Y402535K7000T9R
Vishay Foil Resistors Y402535K7000T9R SMD Chip Resistor 35.7 Kohm ± 0.01% 500 mW 2010 [5025 Metric] Metal Precision | Tanotis