TE Connectivity RN73C2A348RBTDF RN73C2A348RBTDF SMD Chip Resistor 348 ohm ± 0.1% 100 mW 0805 [2012 Metric] Thin Film Precision
HomeStore
This is a RN73C2A348RBTDF SMD Chip Resistor , 348 ohm, ± 0.1%, 100 mW, 0805 [2012 Metric], Thin Film, Precision product from TE CONNECTIVITY with the model number RN73C2A348RBTDF
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RN73C2A348RBTDF
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RN73C2A348RBTDF
Description
Part Number RN73C2A348RBTDF
You may also like
-70%NEW