TE Connectivity CPF0603B36KE1 CPF0603B36KE1 SMD Chip Resistor 36 Kohm ± 0.1% 62.5 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Precision Low TCR
HomeStore
This is a CPF0603B36KE1 SMD Chip Resistor , 36 kohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0603 [1608 Metric], Thin Film, Precision Low TCR product from TE CONNECTIVITY with the model number CPF0603B36KE1
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0603B36KE1
-71%
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number CPF0603B36KE1
Description
Part Number CPF0603B36KE1
TE Connectivity CPF0603B36KE1 CPF0603B36KE1 SMD Chip Resistor 36 Kohm ± 0.1% 62.5 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Precision Low TCR | Tanotis