Neohm - TE Connectivity YR1B487RCC YR1B487RCC Through Hole Resistor 487 ohm R 250 mW ± 0.1% Axial Leaded 500 V
HomeStore
This is a YR1B487RCC Through Hole Resistor , 487 ohm, R, 250 mW, ± 0.1%, Axial Leaded, 500 V product from NEOHM - TE CONNECTIVITY with the model number YR1B487RCC
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number YR1B487RCC
Other details
Brand NEOHM - TE CONNECTIVITY
Part Number YR1B487RCC
Description
Part Number YR1B487RCC
Neohm - TE Connectivity YR1B487RCC YR1B487RCC Through Hole Resistor 487 ohm R 250 mW ± 0.1% Axial Leaded 500 V | Tanotis