CGS - TE Connectivity HCH165J47RJ HCH165J47RJ Resistor 47 ohm HCH 200 W ± 5% Wire Leaded 1.1 kV
HomeStore
This is a HCH165J47RJ Resistor , 47 ohm, HCH, 200 W, ± 5%, Wire Leaded, 1.1 kV product from CGS - TE CONNECTIVITY with the model number HCH165J47RJ
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number HCH165J47RJ
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number HCH165J47RJ
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number HCH165J47RJ
CGS - TE Connectivity HCH165J47RJ HCH165J47RJ Resistor 47 ohm HCH 200 W ± 5% Wire Leaded 1.1 kV | Tanotis