TDK SPM6545VT-2R2M-D Power Inductor (SMD) 2.2 µH 19.4 A Shielded 14.3 SPM-VT-D Series
HomeStore
This is a SPM6545VT-2R2M-D Power Inductor (SMD) , 2.2 µH, 19.4 A, Shielded, 14.3 A, SPM-VT-D Series product from TDK with the model number SPM6545VT-2R2M-D
Other details
Brand TDK
Part Number SPM6545VT-2R2M-D
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Certificate of Conformity EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
REACH SVHC: Safe Use Data EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand TDK
Part Number SPM6545VT-2R2M-D
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number SPM6545VT-2R2M-D
TDK SPM6545VT-2R2M-D Power Inductor (SMD) 2.2 µH 19.4 A Shielded 14.3 SPM-VT-D Series | Tanotis