Coilcraft XAL1010-222MED XAL1010-222MED Power Inductor (SMD) 2.2 µH 32 A Shielded 34 XAL1010 11.3mm x 10mm
HomeStore
This is a XAL1010-222MED Power Inductor (SMD) , 2.2 µH, 32 A, Shielded, 34 A, XAL1010, 11.3mm x 10mm x 10mm product from COILCRAFT with the model number XAL1010-222MED
Other details
Brand COILCRAFT
Part Number XAL1010-222MED
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand COILCRAFT
Part Number XAL1010-222MED
Description
Part Number XAL1010-222MED
Coilcraft XAL1010-222MED XAL1010-222MED Power Inductor (SMD) 2.2 µH 32 A Shielded 34 XAL1010 11.3mm x 10mm | Tanotis