TDK FA28C0G1H822JNU00 FA28C0G1H822JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor 8200 pF 50 V ± 5% PC Pin C0G / NP0 5 mm
HomeStore
This is a FA28C0G1H822JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor , 8200 pF, 50 V, ± 5%, PC Pin, C0G / NP0, 5 mm product from TDK with the model number FA28C0G1H822JNU00
Other details
Brand TDK
Part Number FA28C0G1H822JNU00
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand TDK
Part Number FA28C0G1H822JNU00
Description
Part Number FA28C0G1H822JNU00
TDK FA28C0G1H822JNU00 FA28C0G1H822JNU00 Multilayer Ceramic Capacitor 8200 pF 50 V ± 5% PC Pin C0G / NP0 5 mm | Tanotis