Murata DE1B3RA221KA4BN01F Ceramic Suppression Capacitor Disc 220 pF DE1 Series ± 10% X1 / Y1 440 V 250
HomeStore
This is a Ceramic Suppression Capacitor, Disc, 220 pF, DE1 Series, ± 10%, X1 / Y1, 440 V, 250 V product from MURATA with the model number DE1B3RA221KA4BN01F
Product details
Capacitance 220pF
Product Range DE1 Series
Capacitance Tolerance ± 10%
Suppression Class X1 / Y1
Voltage Rating X 440V
Voltage Rating Y 250V
Operating Temperature Min -25°C
Operating Temperature Max 85°C
RoHS Phthalates Compliant To Be Advised
Other details
Brand MURATA
Part Number DE1B3RA221KA4BN01F
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Capacitance 220pF
Product Range DE1 Series
Capacitance Tolerance ± 10%
Suppression Class X1 / Y1
Voltage Rating X 440V
Voltage Rating Y 250V
Operating Temperature Max 85°C
Other details
Brand MURATA
Part Number DE1B3RA221KA4BN01F
Description
Capacitance 220pF
Capacitance Tolerance ± 10%
Voltage Rating X 440V
Voltage Rating Y 250V
Operating Temperature Max 85°C
Part Number DE1B3RA221KA4BN01F
Murata DE1B3RA221KA4BN01F Ceramic Suppression Capacitor Disc 220 pF DE1 Series ± 10% X1 / Y1 440 V 250 | Tanotis