TDK CKG57NC0G2E304J500JH CKG57NC0G2E304J500JH Multilayer Ceramic Capacitor 0.3 µF 250 V 2220 [5750 Metric] ± 5% C0G / NP0 5 mm
HomeStore
Other details
Brand TDK
Part Number CKG57NC0G2E304J500JH
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TDK
TDK CKG57NC0G2E304J500JH CKG57NC0G2E304J500JH Multilayer Ceramic Capacitor 0.3 µF 250 V 2220 [5750 Metric] ± 5% C0G / NP0 5 mm | Tanotis