TDK CK45-E3DD222ZYGNA Ceramic Disc Capacitor 2200 pF 2 kV CK45 Series +80% -20% E 5 mm
HomeStore
This is a CK45-E3DD222ZYGNA Ceramic Disc Capacitor , 2200 pF, 2 kV, CK45 Series, +80%, -20%, E, 5 mm product from TDK with the model number CK45-E3DD222ZYGNA
Other details
Brand TDK
Part Number CK45-E3DD222ZYGNA
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TDK
Part Number CK45-E3DD222ZYGNA
Description
Part Number CK45-E3DD222ZYGNA
TDK CK45-E3DD222ZYGNA Ceramic Disc Capacitor 2200 pF 2 kV CK45 Series +80% -20% E 5 mm | Tanotis