Sigmainductors - TE Connectivity 3613C1R0K 3613C1R0K Wirewound Inductor 1 µH 0.5 ohm 100 MHz 450 mA 1812 [4532 Metric] 3613C
HomeStore
This is a 3613C1R0K Wirewound Inductor , 1 µH, 0.5 ohm, 100 MHz, 450 mA, 1812 [4532 Metric], 3613C product from SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY with the model number 3613C1R0K
Other details
Brand SIGMAINDUCTORS - TE CONNECTIVITY
Part Number 3613C1R0K
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Drawing EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Part Number 3613C1R0K
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number 3613C1R0K
Sigmainductors - TE Connectivity 3613C1R0K 3613C1R0K Wirewound Inductor 1 µH 0.5 ohm 100 MHz 450 mA 1812 [4532 Metric] 3613C | Tanotis