Raltron R26-32.768-6 Crystal 32.768KHZ 6PF 6.2 X 2.1MM DIA
Product details
| Frequency Nom | 32.768kHz |
| Crystal Case | Cylinder Radial, 6.2mm x 2.1mm Dia |
| Frequency Stability + / - | - |
| Load Capacitance | 6pF |
| Frequency Tolerance + / - | - |
| Product Range | R26 Series |
| Operating Temperature Min | -20°C |
| Operating Temperature Max | 60°C |
Other details
| Brand | RALTRON |
| Part Number | R26-32.768-6 |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN |
$0.16Raltron R26-32.768-6 Crystal 32.768KHZ 6PF 6.2 X 2.1MM DIA
Product details
| Frequency Nom | 32.768kHz |
| Load Capacitance | 6pF |
| Product Range | R26 Series |
Other details
| Brand | RALTRON |
| Part Number | R26-32.768-6 |
| Quantity | Each |
| Frequency Nom | 32.768kHz |
| Load Capacitance | 6pF |