
QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QC3CA24.0000F18B23M Crystal, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QC3CA Series
QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QC3CA24.0000F18B23M Crystal, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QC3CA Series
Product details
| Frequency Nom | 24MHz |
| Crystal Case | SMD, 3.2mm x 2.5mm |
| Frequency Stability + / - | 30ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance + / - | 20ppm |
| Product Range | QC3CA Series |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
Other details
| Brand | QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION |
| Part Number | QC3CA24.0000F18B23M |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QC3CA24.0000F18B23M Crystal, 24 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 30 ppm, 18 pF, 20 ppm, QC3CA Series
Product details
| Frequency Nom | 24MHz |
| Crystal Case | SMD, 3.2mm x 2.5mm |
| Frequency Stability + / - | 30ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance + / - | 20ppm |
| Product Range | QC3CA Series |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
Other details
| Brand | QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION |
| Part Number | QC3CA24.0000F18B23M |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Product details
| Frequency Nom | 24MHz |
| Crystal Case | SMD, 3.2mm x 2.5mm |
| Frequency Stability + / - | 30ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance + / - | 20ppm |
| Product Range | QC3CA Series |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
Other details
| Brand | QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION |
| Part Number | QC3CA24.0000F18B23M |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
All product and company names are trademarks™ or registered® trademarks of their respective holders. Use of them does not imply any affiliation with or endorsement by them. Image is for illustrative purposes only. Please refer to product description.










