Qantek Technology Corporation QC5CA16.0000F18B23M Crystal 16 MHz SMD 5mm x 3.2mm 30 ppm 18 pF 20 QC5CA
HomeStore
Other details
Brand QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Part Number QC5CA16.0000F18B23M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Qantek Technology Corporation QC5CA16.0000F18B23M Crystal 16 MHz SMD 5mm x 3.2mm 30 ppm 18 pF 20 QC5CA | Tanotis