QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QX14T50B4.915200B50TT Oscillator, 4.9152 MHz, 50 ppm, Through Hole, 20.8mm x 13.2mm, HCMOS, 5 V, QX14 Series
HomeStore
This is a Oscillator, 4.9152 MHz, 50 ppm, Through Hole, 20.8mm x 13.2mm, HCMOS, 5 V, QX14 Series product from QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION with the model number QX14T50B4.915200B50TT
Product details
Frequency Nom 4.9152MHz
Frequency Stability + / - 50ppm
Oscillator Case Through Hole, 20.8mm x 13.2mm
Supply Voltage Nom 5V
Product Range QX14 Series
Operating Temperature Min -40°C
Operating Temperature Max 85°C
Oscillator Output Compatibility HCMOS
Other details
Brand QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
Part Number QX14T50B4.915200B50TT
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product details
Frequency Nom 4.9152MHz
Supply Voltage Nom 5V
Product Range QX14 Series
Operating Temperature Max 85°C
Other details
Description
Frequency Nom 4.9152MHz
Supply Voltage Nom 5V
Operating Temperature Max 85°C
QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION QX14T50B4.915200B50TT Oscillator, 4.9152 MHz, 50 ppm, Through Hole, 20.8mm x 13.2mm, HCMOS, 5 V, QX14 Series | Tanotis