ECS INC International ECS-92.1-20-5PX-TR Crystal 9.216 MHz SMD 11.4mm x 4.8mm 50 ppm 20 pF 30 CSM-7X Series New
HomeStore
This is a ECS-92.1-20-5PX-TR Crystal , 9.216 MHz, SMD, 11.4mm x 4.8mm, 50 ppm, 20 pF, 30 ppm, CSM-7X Series New product from ECS INC INTERNATIONAL with the model number ECS-92.1-20-5PX-TR
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
Part Number ECS-92.1-20-5PX-TR
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-69%
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
Part Number ECS-92.1-20-5PX-TR
Description
Part Number ECS-92.1-20-5PX-TR
ECS INC International ECS-92.1-20-5PX-TR Crystal 9.216 MHz SMD 11.4mm x 4.8mm 50 ppm 20 pF 30 CSM-7X Series New | Tanotis