ECS INC International ECS-TXO-2520-33-320-AN-TR ECS-TXO-2520-33-320-AN-TR Tcxo 32 MHz 2.5 ppm SMD 2.5mm x 2mm Hcmos 3.3 V ECS-TXO-2520
HomeStore
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
Part Number ECS-TXO-2520-33-320-AN-TR
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand ECS INC INTERNATIONAL
ECS INC International ECS-TXO-2520-33-320-AN-TR ECS-TXO-2520-33-320-AN-TR Tcxo 32 MHz 2.5 ppm SMD 2.5mm x 2mm Hcmos 3.3 V ECS-TXO-2520 | Tanotis