Sitime SIT1602AC-13-33E-12.000000G Mems Oscillator 12 MHz SMD 2.5mm x 2mm 50 ppm 3.3 V SiT1602 Lvcmos / Hcmos
HomeStore
This is a SIT1602AC-13-33E-12.000000G MEMS Oscillator , 12 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, SiT1602, LVCMOS / HCMOS product from SITIME with the model number SIT1602AC-13-33E-12.000000G
Other details
Brand SITIME
Part Number SIT1602AC-13-33E-12.000000G
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
More Images
Sitime SIT1602AC-13-33E-12.000000G Mems Oscillator 12 MHz SMD 2.5mm x 2mm 50 ppm 3.3 V SiT1602 Lvcmos / Hcmos - Image 2
Other details
Brand SITIME
Product Information
Shipping & Returns
Description
Sitime SIT1602AC-13-33E-12.000000G Mems Oscillator 12 MHz SMD 2.5mm x 2mm 50 ppm 3.3 V SiT1602 Lvcmos / Hcmos | Tanotis