Epson X1G004241002311 X1G004241002311 Oscillator 100 MHz Lvds SMD 3.2mm x 2.5mm 3.3 V SG3225VAN Series
HomeStore
Other details
Brand EPSON
Part Number X1G004241002311
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand EPSON
Part Number X1G004241002311
Part Number X1G004241002311
Epson X1G004241002311 X1G004241002311 Oscillator 100 MHz Lvds SMD 3.2mm x 2.5mm 3.3 V SG3225VAN Series | Tanotis