ECS INC International ECS-160-20-33-DU-TR Crystal 16 MHz SMD 3.2mm x 2.5mm 100 ppm 20 pF 50 ECX-32 Series New
Other details
| Brand | ECS INC INTERNATIONAL |
| Part Number | ECS-160-20-33-DU-TR |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |