ECS INC INTERNATIONAL ECS-120-18-23A-EN-TR Crystal, 12 MHz, SMD, 6mm x 3.5mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, ECX-64A Series
Product details
| Frequency Nom: 12MHz |
| Crystal Case: SMD, 6mm x 3.5mm |
| Frequency Stability + / -: 50ppm |
| Load Capacitance: 18pF |
| Frequency Tolerance + / -: 30ppm |
| Product Range: ECX-64A Series |
| Operating Temperature Min: -40°C |
| Operating Temperature Max: 85°C |
Other details
| Brand | ECS INC INTERNATIONAL |
| Part Number | ECS-120-18-23A-EN-TR |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Frequency Nom: 12MHz |
| Load Capacitance: 18pF |
Other details
| Frequency Nom: 12MHz |
| Load Capacitance: 18pF |