CGS - TE CONNECTIVITY 3430A2F30KTDF SMD Chip Resistor, 30 kohm, ± 1%, 1 W, 0508 Wide [1220 Metric], Thick Film, High Power
HomeStore
Product details
Resistance: 30kohm
Resistance Tolerance: ± 1%
Power Rating: 1W
Resistor Case / Package: 0508 Wide [1220 Metric]
Resistor Technology: Thick Film
Resistor Type: High Power
Product Range: 3430 Series
Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C
Voltage Rating: 200V
Product Length: 1.25mm
Product Width: 2mm
Operating Temperature Min: -55°C
Operating Temperature Max: 155°C
Qualification: AEC-Q200
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number 3430A2F30KTDF
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-71%
Product details
Resistance: 30kohm
Resistance Tolerance: ± 1%
Power Rating: 1W
Resistor Type: High Power
Product Range: 3430 Series
Voltage Rating: 200V
Product Length: 1.25mm
Product Width: 2mm
Qualification: AEC-Q200
Other details
Brand CGS - TE CONNECTIVITY
Part Number 3430A2F30KTDF
Resistance: 30kohm
Resistance Tolerance: ± 1%
Power Rating: 1W
Voltage Rating: 200V
Product Length: 1.25mm
Product Width: 2mm
Part Number 3430A2F30KTDF
CGS - TE CONNECTIVITY 3430A2F30KTDF SMD Chip Resistor, 30 kohm, ± 1%, 1 W, 0508 Wide [1220 Metric], Thick Film, High Power | Tanotis