Bourns SRR1280A-330M SRR1280A-330M Power Inductor (SMD) 33 µH 3.5 A Shielded 3.3 SRR1280A 12.5mm x 7.5mm
HomeStore
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRR1280A-330M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Enhanced Product Overview EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRR1280A-330M
Part Number SRR1280A-330M
Bourns SRR1280A-330M SRR1280A-330M Power Inductor (SMD) 33 µH 3.5 A Shielded 3.3 SRR1280A 12.5mm x 7.5mm | Tanotis