Bourns SRP7050WA-101M SRP7050WA-101M Power Inductor (SMD) 100 µH 2.2 A Shielded 2 SRP7050WA Series New
HomeStore
This is a SRP7050WA-101M Power Inductor (SMD) , 100 µH, 2.2 A, Shielded, 2 A, SRP7050WA Series New product from BOURNS with the model number SRP7050WA-101M
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP7050WA-101M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Declaration of Conformity EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP7050WA-101M
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number SRP7050WA-101M
Bourns SRP7050WA-101M SRP7050WA-101M Power Inductor (SMD) 100 µH 2.2 A Shielded 2 SRP7050WA Series New | Tanotis