Bourns SRP6030VA-220M Power Inductor (SMD) AEC-Q200 22 µH 3.4 A Shielded 3 SRP6030VA Series
HomeStore
This is a SRP6030VA-220M Power Inductor (SMD) , AEC-Q200, 22 µH, 3.4 A, Shielded, 3 A, SRP6030VA Series product from BOURNS with the model number SRP6030VA-220M
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP6030VA-220M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP6030VA-220M
Description
Part Number SRP6030VA-220M
Bourns SRP6030VA-220M Power Inductor (SMD) AEC-Q200 22 µH 3.4 A Shielded 3 SRP6030VA Series | Tanotis