Bourns SRP1050WA-180M SRP1050WA-180M Power Inductor (SMD) 18 µH 7 A Shielded 9 SRP1050WA Series New
HomeStore
This is a SRP1050WA-180M Power Inductor (SMD) , 18 µH, 7 A, Shielded, 9 A, SRP1050WA Series New product from BOURNS with the model number SRP1050WA-180M
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP1050WA-180M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Declaration of Conformity EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRP1050WA-180M
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number SRP1050WA-180M
Bourns SRP1050WA-180M SRP1050WA-180M Power Inductor (SMD) 18 µH 7 A Shielded 9 SRP1050WA Series New | Tanotis