Bourns SRN6045-221M Power Inductor (SMD) 220 µH 600 mA Semishielded 700 SRN6045 Series 6mm x 4.5mm
HomeStore
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRN6045-221M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand BOURNS
Part Number SRN6045-221M
Part Number SRN6045-221M
Bourns SRN6045-221M Power Inductor (SMD) 220 µH 600 mA Semishielded 700 SRN6045 Series 6mm x 4.5mm | Tanotis