Bourns SDE0805A-330M SDE0805A-330M Power Inductor (SMD) 33 µH 2 A Unshielded 1.6 SDE0805A 7.8mm x 7mm 5mm
HomeStore
Other details
Brand BOURNS
Part Number SDE0805A-330M
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
3D Product Image EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Enhanced Product Overview EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Brand BOURNS
Part Number SDE0805A-330M
Part Number SDE0805A-330M
Bourns SDE0805A-330M SDE0805A-330M Power Inductor (SMD) 33 µH 2 A Unshielded 1.6 SDE0805A 7.8mm x 7mm 5mm | Tanotis