AKER CAA-4.194304-18-3050-X Crystal, 4.194304 MHz, SMD, 10.3mm x 3.8mm, 50 ppm, 18 pF, 30 ppm, CAA Series
Product details
| Frequency Nom | 4.194304MHz |
| Crystal Case | SMD, 10.3mm x 3.8mm |
| Frequency Stability + / - | 50ppm |
| Load Capacitance | 18pF |
| Frequency Tolerance + / - | 30ppm |
| Product Range | CAA Series |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
Other details
| Brand | AKER |
| Part Number | CAA-4.194304-18-3050-X |
| Quantity | Each (Supplied on Cut Tape) |
| Technical Data Sheet EN |
Product details
| Load Capacitance | 18pF |
| Product Range | CAA Series |
Other details
| Brand | AKER |
| Load Capacitance | 18pF |