Abracon ASPI-8040S-101M-T ASPI-8040S-101M-T Power Inductor (SMD) 100 µH 1 A Shielded 1.15 ASPI-8040S Series
HomeStore
This is a ASPI-8040S-101M-T Power Inductor (SMD) , 100 µH, 1 A, Shielded, 1.15 A, ASPI-8040S Series product from ABRACON with the model number ASPI-8040S-101M-T
Other details
Brand ABRACON
Part Number ASPI-8040S-101M-T
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
More Images
Abracon ASPI-8040S-101M-T ASPI-8040S-101M-T Power Inductor (SMD) 100 µH 1 A Shielded 1.15 ASPI-8040S Series - Image 2
Other details
Brand ABRACON
Part Number ASPI-8040S-101M-T
Description
Part Number ASPI-8040S-101M-T
Abracon ASPI-8040S-101M-T ASPI-8040S-101M-T Power Inductor (SMD) 100 µH 1 A Shielded 1.15 ASPI-8040S Series | Tanotis