Abracon ASA-25.000MHZ-L-T Oscillator 25 MHz 50 ppm SMD 2mm x 1.6mm Hcmos 3.3 V ASA Series
HomeStore
Other details
Brand ABRACON
Part Number ASA-25.000MHZ-L-T
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
More Images
Abracon ASA-25.000MHZ-L-T Oscillator 25 MHz 50 ppm SMD 2mm x 1.6mm Hcmos 3.3 V ASA Series - Image 2
Other details
Brand ABRACON
Part Number ASA-25.000MHZ-L-T
Part Number ASA-25.000MHZ-L-T
Abracon ASA-25.000MHZ-L-T Oscillator 25 MHz 50 ppm SMD 2mm x 1.6mm Hcmos 3.3 V ASA Series | Tanotis