Vishay P0805Z5003LNT P0805Z5003LNT SMD Chip Resistor 500 Kohm ± 0.01% 200 mW 0805 [2012 Metric] Thin Film
HomeStore
This is a P0805Z5003LNT SMD Chip Resistor , 500 kohm, ± 0.01%, 200 mW, 0805 [2012 Metric], Thin Film product from VISHAY with the model number P0805Z5003LNT
Other details
Brand VISHAY
Part Number P0805Z5003LNT
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand VISHAY
Part Number P0805Z5003LNT
Description
Part Number P0805Z5003LNT
Vishay P0805Z5003LNT P0805Z5003LNT SMD Chip Resistor 500 Kohm ± 0.01% 200 mW 0805 [2012 Metric] Thin Film | Tanotis