Holsworthy - TE Connectivity RQ73C1J20KBTDF SMD Chip Resistor 20 Kohm ± 0.1% 150 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film
HomeStore
This is a RQ73C1J20KBTDF SMD Chip Resistor , 20 kohm, ± 0.1%, 150 mW, 0603 [1608 Metric], Thin Film product from HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY with the model number RQ73C1J20KBTDF
Other details
Brand HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY
Part Number RQ73C1J20KBTDF
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Part Number RQ73C1J20KBTDF
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number RQ73C1J20KBTDF
Holsworthy - TE Connectivity RQ73C1J20KBTDF SMD Chip Resistor 20 Kohm ± 0.1% 150 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film | Tanotis