Holsworthy - TE Connectivity RP73D2B499KBTG RP73D2B499KBTG SMD Chip Resistor 499 Kohm ± 0.1% 250 mW 1206 [3216 Metric] Thin Film Precision
HomeStore
This is a RP73D2B499KBTG SMD Chip Resistor , 499 kohm, ± 0.1%, 250 mW, 1206 [3216 Metric], Thin Film, Precision product from HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY with the model number RP73D2B499KBTG
Other details
Brand HOLSWORTHY - TE CONNECTIVITY
Part Number RP73D2B499KBTG
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-70%
Other details
Part Number RP73D2B499KBTG
Description
Part Number RP73D2B499KBTG
Holsworthy - TE Connectivity RP73D2B499KBTG RP73D2B499KBTG SMD Chip Resistor 499 Kohm ± 0.1% 250 mW 1206 [3216 Metric] Thin Film Precision | Tanotis