Vishay MBA02040C4704FC100 Through Hole Resistor 4.7 Mohm MBA0204 Series 400 mW ± 1% Axial Leaded 200 V
HomeStore
This is a MBA02040C4704FC100 Through Hole Resistor , 4.7 Mohm, MBA0204 Series, 400 mW, ± 1%, Axial Leaded, 200 V product from VISHAY with the model number MBA02040C4704FC100
Other details
Brand VISHAY
Part Number MBA02040C4704FC100
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
-71%
Other details
Brand VISHAY
Part Number MBA02040C4704FC100
Description
Part Number MBA02040C4704FC100
Vishay MBA02040C4704FC100 Through Hole Resistor 4.7 Mohm MBA0204 Series 400 mW ± 1% Axial Leaded 200 V | Tanotis