![Vishay CH02016-100RGFT Resistor 100 ohm CH Series 02016 [4840 Metric] 30 mW ± 2% 100ppm/°C](https://img.tanotron.shop/images/product/vishay-ch02016-100rgft-resistor-100-ohm-ch-series-02016-4840-metric-30-mw-plusmn-2-100ppm-deg-c-1.jpg)
Vishay CH02016-100RGFT Resistor 100 ohm CH Series 02016 [4840 Metric] 30 mW ± 2% 100ppm/°C