TT Electronics / Welwyn W23-470RJI Through Hole Resistor 470 ohm W23 10.5 W ± 5% Axial Leaded 500 V
- High Power Resistor
Other details
| Brand | TT ELECTRONICS / WELWYN |
| Part Number | W23-470RJI |
| Quantity | Each |
| Technical Data Sheet EN | |
| Product Change Notice EN |