TT Electronics / Welwyn W22-1K8JI Through Hole Resistor 1.8 Kohm W22 7 W ± 5% Axial Leaded 200 V
HomeStore
  • High Power Resistor
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number W22-1K8JI
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
  • High Power Resistor
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number W22-1K8JI
Quantity Each
Product Information
Shipping & Returns
Description
Part Number W22-1K8JI
TT Electronics / Welwyn W22-1K8JI Through Hole Resistor 1.8 Kohm W22 7 W ± 5% Axial Leaded 200 V | Tanotis