TT Electronics / Welwyn W21-0R2JI Through Hole Resistor 0.2 ohm W21 3 W ± 5% Axial Leaded 100 V
HomeStore
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number W21-0R2JI
Quantity Each
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Product Change Notice EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TT ELECTRONICS / WELWYN
Part Number W21-0R2JI
Quantity Each
Part Number W21-0R2JI
TT Electronics / Welwyn W21-0R2JI Through Hole Resistor 0.2 ohm W21 3 W ± 5% Axial Leaded 100 V | Tanotis