TE Connectivity RN73C1J25K5BTDF SMD Chip Resistor 25.5 Kohm ± 0.1% 62.5 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Precision
HomeStore
This is a RN73C1J25K5BTDF SMD Chip Resistor , 25.5 kohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0603 [1608 Metric], Thin Film, Precision product from TE CONNECTIVITY with the model number RN73C1J25K5BTDF
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RN73C1J25K5BTDF
Quantity Each (Supplied on Cut Tape)
Technical Data Sheet EN Download technical document - datasheet - Tanotis India
Other details
Brand TE CONNECTIVITY
Part Number RN73C1J25K5BTDF
Description
Part Number RN73C1J25K5BTDF
TE Connectivity RN73C1J25K5BTDF SMD Chip Resistor 25.5 Kohm ± 0.1% 62.5 mW 0603 [1608 Metric] Thin Film Precision | Tanotis